logo-mini

دوره تخصصی مبانی فیزیک ساختمان، مدل سازی و تحلیل انرژی و نور در پلاگین های هانی بی و لیدی باگ در سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور

دوره تخصصی با عنوان “مبانی علم فیریک ساختمان، مدل سازی و تحلیل انرژی با پلاگین های هانی بی و لیدی باگ ” از تاریخ 1 اردیبهشت تا 30 خرداد 1399در حال برگزاری می باشد.

این دوره تخصصی با همکاری دپارتمان انرژی استودیو آرکی فب در سازمان نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس کشور به صورت ویدیو کنفرانس حال برگزاری می باشد. در این دوره ابتدا با مباحث “مبانی فیزیک ساختمان”، “روش های انتقال حرارت”، “اتواع داده های آب و هوایی “، ” رسم و تحلیل نمودارهای اقلیمی”،”مبانی نور روز” آشنا شده و در ادامه  آموزش “مدل سازی و تحلیل انرژی و نور در پلاگین هانی بی و لیدی باگ” مطرح گردید و مورد توجه و استقبال قرار گرفت.

ورکشاپ مباحث مدل سازی اطلاعات ساختمانی (BIM) در سازمان نوسازی، توسعه، و تجهیز مدارس استان ایلام

دوره تخصصی با عنوان “مدل سازی اطلاعات ساختمانی در نرم افزار رویت ” از تاریخ 1 اردیبهشت تا 20 خرداد 1399در سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام در حال برگزاری می باشد.

این دوره تخصصی با همکاری دپارتمان انرژی استودیو آرکی فب در سازمان نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام در  حال برگزاری می باشد. در این دوره  مباحث “مدل سازی اطلاعات ساختمانی در نرم افزار رویت”  مطرح گردید و مورد توجه و استقبال قرار گرفت.

ورکشاپ مباحث انرژی و واقعیت مجازی در دانشگاه سمنان

ورکشاپ دو روزه با عنوان “مباحث انرژی و واقعیت مجازی” در تاریخ اول و دوم اردیبهشت 1397 در دانشگاه سمنان برگزار شد

در این کارگاه آموزشی که با هماهنگی انجمن علمی معماری دانشگاه سمنان برگزار شد، مباحثی همچون “مقدمه ای بر معماری پارامتریک”، “تعریفی از مباحث انرژی در معماری”، “معرفی سیستم های فعال و غیرفعال”، “آموزش استفاده از نمودار های تحلیل انرژی”، “آموزش تحلیل گرفتن توسط نرم افزار های مربوطه” و “مختصری از کاربرد تکنولوژی واقعیت مجازی در معماری” مطرح شد و مورد توجه و استقبال دانشجویان و اساتید گروه معماری قرار گرفت