پلاگین هانی بی و لیدی باگ

پلاگین هانی بی و لیدی باگ

پلاگین لیدی باگ | Ladybug Plugin

این پلاگین با اتصال محیط گرس هاپر و راینو به داده های آب و هوایی که توسط موتور قدرتمند انرژی پلاس فراهم شده است، برای آنالیز و تحلیل فرایند طراحی اولیه از جمله تحلیل اطلاعات آب و هوایی ، سایه اندازی، میزان انرژی خورشیدی، پارامترهای آسایش حراراتی، نمودار سایکرومتریک و زیست اقلیمی و کلیاتی که می تواند شما را در پروسه اولیه طراحی از مقیاس کلان و شهری تا ساختمانی را دارا می باشد

پلاگین هانی بی | Honeybee Plugin

این پلاگین، با اتصال محیط کاربری به انرژی پلاس، رادیانس، دی سیم ، تِرم و اوپن استودیو، فضای قدرتمندی را در اختیار کاربر و طراح قرار میدهد. هانی بی، پلاگینی است برای تحلیل روشنایی و نور روز، مدل سازی برای بهینه سازی مصرف انرژی ، شبیه سازی حرارتی و بارهای ساختمان، برآورد هزینه ها، ایجاد دیتیل های اجرایی جداره ها، نوع سیستم مکانیکی، برنامه زمان بندی ، نوع فعالیت و تمامی جزئیات برای شبیه سازی و بهینه سازی مصرف انرژی ساختمان را شامل می باشد

ابزار Ladybug بر اساس چند موتور شبیه سازی اعتبار سنجی شده پایه گذاری شده است. این موتورها شامل Radiance, EnergyPlus/ OpenStudio, Therm/ Window / OpenFOAM.

ابزار Ladybug تنها رابط منبع باز است که موتورهای منبع باز را در یک مکان جمع کرده است. مانند این موتورها ، از طریق اجماع یک جامعه باز متخصصان تکامل می یابد

ابزار Ladybug به وسیله یک جامعه پرشور و متنوع از سراسر جهان حمایت می شود. شما میتونید از فروم آنلاین ما که توسعه آینده را مشخص میکند دیدن کنید.

ابزار Ladybug  بیش از 250 هزار بار دانلود شده است و سومین پلاگین پر دانلود برای گرس هاپر می باشد. همچنین برنده DynaAward برای بهترین بسته آنالیز دینامو است.

ابزار Ladybug درون نرم افزار مدل سازی سه بعدی اجرا می شود و امکان انتقال داده ها بین موتورهای شبیه سازی آن را فراهم می کند. بنابراین همه ایجاد هندسه ، شبیه سازی و تجسم در یک رابط اتفاق می افتد.

ابزار Ladybug از اجزای مدولار تشکیل شده است ، و آن را در مراحل مختلف طراحی انعطاف پذیر ساخته و قادر به پاسخگویی به انواع سؤالات تحقیقاتی است.

ابزار Ladybug  در واسط های بصری پارامتریک اجرا می شود و امکان مطالعه و پارمتریک کردن فرایند طراحی فضا را دارا می باشد.

با استفاده از قابلیت های رابط CAD، ابزار Ladybug توانایی تولید انواع گرافیک 3D تعاملی ، انیمیشن ها و نمایش داده ها می باشد.

ابزارهای Ladybug در پایتون نوشته شده است ، که می تواند تقریباً بر روی هر سیستم عامل قابل اجرا باشد و به هر موتور هندسی وصل شود (به شرط ترجمه کتابخانه هندسه).

ابزارها

توسعه دهندگان ابزار Ladybug در حال توسعه ابزارهای EPWMap،Dragonfly ،Butterfly ،Honeybee می باشد.

همچنین در پروژه های منبع باز مانند Design Explorer و Glazing + Winter Comfort Tool. مشارکت دارد.

LADYBUG

HONEYBEE

BUTTERFLY

DRAGONFLY

کدهای آماده

اخطار های رایج

فروم تخصصی

Ladybug 0.0.68 and Honeybee 0.0.65 [Legacy Plugins]

2020-Jan-01

آخرین نسخه پلاگین هانی بی و لیدی باگ

مطالب این بخش از وب سایت شرکت   Ladybug tools   برگرفته شده است.